Sürücü Kursu Kısa Adı

Ak Birkent Sürücü Kursu

Sürücü Kursu Adı

Özel Ak Birkent Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu

Telefon
(312) 244 04 83
Adres
İstasyon Mahallesi 2310. Sokak No: 4 / 2 Etimesgut / Ankara
Bulunduğu İl

ANKARA

Bulunduğu İlçe

ETİMESGUT

Çalışma Saatleri
 
Kurs Hakkında Genel Bilgiler
 
Sertifika Sınıfları
 
Ek Bilgiler
 
Web Sayfası
 

Fotoğraflar

Bu sürücü kursu için fotoğraf yüklenmemiş.
Kurs yetkilisiyseniz üye olarak fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.

Yorumlar

Dilek Karataş 02.08.2016 20:52:14

Eğitim kalitesine benden tam puan. Bu kadar ilgili baska bir kurs ne gördüm, ne duydum. Kardeşlerimi de aynı kursa yonlendirdim. Hiç tereddütsüz ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Allah böyle insanların sayısını arttırsın .

Burak Sarıkaya 14.05.2016 22:50:49

Tavsiye ederim gerçekten çok sıcakkanlı ve samimi insanlar verdikleri eğitim de 4/4 lük gönül rahatlığıyla kayıt olabilirsiniz.

Burak Sarıkaya 10.05.2016 18:20:46

Kesinlikle tavsiye ederim kurs müdüründen tutun hocalarına kadar hepsi gerçekten çok ilgili ve sıcakkanlılar.Özellikle Mustafa hoca kursu tercih etme sebeplerimin başında geliyor.Kursları araştırırken en büyük çekincem öğrencileri yolunacak kaz olarak gören bir kursa denk gelmekti ama şansıma verdikleri eğitim 4/4 lük.Sizi direksiyonun başına ilk oturduğunuz anda direk trafiğin içine atıyorlar ve korkunuzu yenmenizi sağlıyorlar.Sadece sınav güzargahına bağlı kalmayıp her türlü trafiği deneyimlemiş oluyorsunuz ve kursu bitirdiğiniz de temel sürüş becerilerine sahip bir sürücü olarak ayrılıyorsunuz.Hiç düşünmeden yazılabilirsiniz...

Burak Sarıkaya 26.04.2016 15:19:26

Kesinlikle mükemmel bir kurs hocaları olsun kurs müdürü olsun hepsi gerçekten çok ilgili ve sıcakkanlı.Sadece sınav güzergahına bağlı kalmayıp sizi her türlü trafiğin içine sokuyorlar ve korkunuzu yenmenizi sağlıyorlar.Kursu bitirdiğiniz de temel araç kullanma becerisine sahip bir sürücü olmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye olunur.